Mirabel, spol. s r.o.

Stavebná a obchodná spoločnosť

Aktuality

  • Naša spoločnosť získala certifikáty od certifikačného orgánu manažérskych systémov Astraia Certification, s.r.o. nové certifikáty "S
  • Do referencií stavebných prác sme pridali nové popisy k jednotlivým projektom. Od teraz si tak môžete o každom realizovanom projekte od r

Získali sme nové certifikáty

PDFTlačiťE-mail Štvrtok, 21 Júl 2011 06:19

Naša spoločnosť získala certifikáty od certifikačného orgánu manažérskych systémov Astraia Certification, s.r.o. nové certifikáty "Sytém enviromentálneho manažérstva" a "Systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia".

Vyzuály si môžete pozrieť v sekcii Certifikáty.

 

Nové popisy k referenciám

PDFTlačiťE-mail Piatok, 20 Máj 2011 14:54

Do referencií stavebných prác sme pridali nové popisy k jednotlivým projektom. Od teraz si tak môžete o každom realizovanom projekte od roku 2007 prečítať popis výkonávaných prác.

Náš dodavateľ webových služieb nám tiež vynovil stránku s referenciami a po kliknutí na názov projektu, vedľa ktorého je znamienko (+) sa Vám zobrazí podrobnejší popis o danom projekte.

 
Do sekcie referencie sme pridali nové fotogalérie stavebných prác a realizovaných projektov za uplynulé roky.
 
V sekcii referencie si môžete prezrieť zoznam referencií stavebnej činnosti spoločnosti Mirabel, s.r.o. od roku 1997 až po súčasnosť.
 

Veríme, že Vám pomôžeme priblížiť našu spoločnosť prostredníctvom novej webovej prezentácie, ktorej tvorbu sme zverili do rúk tvorcom webu Peknastranka.sk.

Čítať celý článok...